Pamiętniki Renaty początek…

Cześć mam na imię Renata, jako stara prostytutka postanowiłam opublikować swoje pamiętniki na tej stronie. A że już leciwe jak na mój zawód dziewczę, tylko to mi pozostało. Wiec zapraszam was w podróż sentymentalną, bo aktualnie mam za sobą 3 rozwody, kota i kawalerkę w Krakowie…

Moje życie seksualne zaczęło się kiedy miałam 16 lat był wtedy 76′ i mieszkaliśmy na wiosce pod Rzeszowem. Później była przeprowadzka do Nowej Huty, ale o tym napisze w kolejnych odcinakach. Mój brat Michał był ode mnie 2 lata starszy, pamiętam jak dziś mieliśmy mały niebieski wiejski dom, z którego jedna część to była stodoła, a druga to część mieszkalna, z kuchnią w której stał murowany biały piec, oraz pokój do którego prowadziło wejście przez wysoki próg. W pokoju pomiędzy dwoma oknami na półce stało radio, którego mój ojciec nie pozwalał tknąć, a po bokach stały dwa łóżka, moje i Michała oraz rodziców.

 

Minie w letnich pracach polowych raczej oszczędzano pilnowałam obory w drugiej części domu, i przeważnie zostawałam sama w domu, a brat z rodzicami szedł w pole. Wtedy gdy straciłam dziewictwo był upalny sierpniowy dzień i końcówka żniw, ja po całym dniu gonienia, sprzątania oraz odbywania dobytku położyłam się w łóżku. Około godziny 5 wieczorem, bo wtedy nikt jeszcze nie wiedział że jest to 17-nasta i nie było elektronicznych zegarków, położył się obok mnie wycieńczony pracą brat. Kiedy się przebudziłam zapytałam go czy zrobić mu kolacje i przygotować wodę do mycia, on odparł ze tak. Zrobiłam mu więc jajecznicę i poszłam do studni po wodę. Kiedy wróciłam i nałam mu wody do miski, powiedział ze przez ostatni czas strasznie dojrzałam i zrobiłam się kobieta i że zaraz idzie się położyć. Zapytał także czy rozmasuje mu jego obolała nogę którą 2 dni wcześniej potłukł zamykając drzwi od stodoły.

 

Zgodziłam się i kiedy on poszedł się myć w misce z wodą, ja poszłam na pole umyć naczynia. Kiedy je umyłam wróciłam do domu, Michał już leżał w łóżku w samych slipkach z wyciągnięta do masowania nogą. Poszłam więc do niego i zaczęłam masować obolałą łydkę i opuchnięta kostkę, początkowo zaczął delikatnie stękać z bólu. Po jakimś czasie masowania znowu powiedział mi że wyglądam dojrzało, i żebym masowała wyżej. Z wyrazu jego twarzy widać było że jest mu coraz przyjemniej, a ból kostki mija.

 

W pewnej chwili kiedy masowałam go coraz wyżej i wyżej, jego stopa znalazła się na wysokości mojej cipki, o którą coraz bardziej się ocierała. Jego stopa nie pozostawała dłużna i coraz mocniej ocierała się o moją cipkę. W pewnym momencie byłam już całkowicie mokra i strasznie podniecona, więc nie wytrzymałam i włożyłam ręce pod jego slipki wyciągając bokiem już nabrzmiałego i twardego jak skała kutasa którego także zaczęłam masować.

 

Na początku masowałam jego jajka, pocierając je delikatnie, a jego stopa coraz bardziej próbowała zagłębić się pod moje mokre majtki aby poczuć moją już gorącą młodą cipkę. Po jakimś czasie takiej zabawy, chwycił za dekolt mojej sukienki za który przyciągnął mnie do siebie. I wepchnął mi język do ust. Było mi już bardzo gorąco i mokro. W pewnym momencie odepchną mnie delikatnie i zapytał czy pokaże mu cipkę. Byłam tak napalona że bez zastanowienia ściągnęłam majtki i pozwoliłam mu się dotykać. Kiedy zaczął mnie delikatnie masować po mojej mokrej cipce, chwyciłam za jego dłoń i zaczęłam zagłębiać ją w sobie coraz bardziej. Najpierw tylko jeden palec po łechtaczce, a im byłam bardziej rozgrzana tym głębiej zaczęłam wpychać jego palec w moją dziurkę.

 

Kiedy się zorientowałam już 2 jego palce penetrowały moją dziurkę, a jego kciuk bawił moją różowiutką łechtaczkę która już cała nabrzmiała. Kiedy byłam taka upojona powiedział że ma ochotę włożyć mi w nią kutasa. Byłam jeszcze dziewicą i trochę się bałam, ale byłam tak podniecona że zapytałam go – jak to zrobimy?

 

Kazał mi się położyć na łóżko i podnieść nogi do góry, założył moje stopy na swoje ramiona i zaczął delikatnie penetrować moją cipkę swoim twardym kutasem. Kiedy go we mnie włożył nie poczułam żadnego bólu tylko maksymalne uderzenie po którym odleciałam. Kolejne razy kiedy go wkładał pamiętam tylko przez mgłę krainy w której wtedy byłam. Było mi tak cudownie! W pewnym momencie poczułam jak zalewa mnie ciepło jego spermy, i w tym momencie także i ja popuściłam swoje soczki. Łóżko było nami przesiąknięte – po wszystkim ułożyliśmy się obok siebie i poszliśmy spać. Rodzice po powrocie obydwoje stwierdzili że musieliśmy mieć strasznie ciężki dzień ze obydwoje już śpimy jak zabici.

 

Wieczorem kiedy rodzice zaczęli swoje „harce” ja nie mogłam spać, po tym co zaszło między mną a Michałem. Kiedy rodzice zaczęli cicho jęczeć myśląc że już śpimy, ja znowu podniecona włożyłam rękę w slipki brata i zaczęłam delikatnie pocierać jego…

 

CD. w kolejnej części…

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>