Opowieść wigilijna cz. 3

W pokoju panował półmrok, bo światło było zgaszone, a ciemność rozświetlała tylko malutka choinka postawiona na komodzie obok niedziałającego telewizora. Cóż mieliśmy robić? Rozmawialiśmy półgłosem leżąc na plecach w jednym łóżku. Obok mnie leżała Ania w białej koszulce nocnej i białych figach. Obok Ani od strony ściany leżała moja siostra Beata w obcisłym podkoszulku i koronkowych czarnych majteczkach. Ja miałem na sobie jak zwykle moją ulubioną bawełnianą piżamę rozpinaną na guziki, a w spodniach tejże piżamy wycięcie na mojego małego, żeby nie trzeba było jej zdejmować.

Podczas naszych łóżkowych opowieści poczułem jak Ania delikatnie wkłada palec przez otwór w moich gaciach od piżamy i zaczyna nim delikatnie masować mojego małego, który jeszcze leżał, ale już zaczynał pomału budzić się do pracy. Odwdzięczyłem jej się tym samym, wkładając palec pomiędzy przednią część jej majtasków a cipkę. Poczułem gładką jak tafla lodu powierzchnię jej idealnie ogolonej szparki i szukałem najważniejszego! Aby się zagłębić i poszukać jej guziczka. Podczas naszych delikatnych pieszczot niczego nieświadoma Beata odkryła kołdrę, bo chciała iść do łazienki. Wtedy jej oczom ukazał się już wyciągnięty penis w dłoni Ani oraz moja dłoń coraz głębiej penetrująca jej cipkę, a także jej majteczki przesunięte na bok i już wilgotne.

Kiedy znalazła się nad nami, zobaczyłem, że jej majteczki też są przesunięte na bok. Popatrzyła w moją rozanieloną twarz oraz na wypieki na policzkach Ani. Przechodząc dalej nad nami, niby niechcący nadziała się delikatnie na mojego penisa. Zrobiła to na tyle umiejętnie i była na tyle wilgotna, że poczułem go wewnątrz niej. Powiedziała, że zaraz wraca i żebyśmy sobie nie przeszkadzali. W trakcie czekania na nią, bawiliśmy się dalej pod kołdrą i obydwoje zaczęliśmy już jęczeć z rozkoszy. Kiedy Beata przyszła z powrotem, znowu zerwała z nas kołdrę, położyła się pomiędzy nami głową w dół, przełożyła ręce pomiędzy nasze nogi i zaczęła nas obydwoje pieścić języczkiem. My nie zostaliśmy jej dłużni i lizaliśmy obydwoje jej pełną już soczków i pachnącą cipkę na zmianę, raz za razem.

Następnie, kiedy mój mały był już twardy jak skała, a cipki Beaty i Ani kipiały soczkami, jednogłośnie stwierdziły żeby je wziąć od tyłu. Wypięły więc swoje seksowne tyłeczki na wersalce i czekały grzecznie, kiedy i która posunę. Najpierw zacząłem od Ani. Delikatnie i pomalutku. Kiedy poczułem się pewniej wkładałem go coraz głębiej i mocniej w jej rozpaloną, młodziutką i ciasną cieczkę. Obydwie w tym czasie się całowały i masowały po piersiach, a ja wkładałem siostrze w cipkę dwa palce do środka.

W pewnym momencie Ania delikatnie zajęczała i zaczęło jej mocno kapać z cipki. „Rżnij mnie” mówiła i jęczała coraz bardziej, aż padła twarzą w poduszkę i ucichła… Beata popatrzyła na mnie i powiedziała: „I co braciszek, chyba ją załatwiłeś, to może mi też tak zrobisz jak jej”. Uśmiechnąłem się do niej i powiedziałem: „Niema problemu siostrzyczko” Beata rozłożyła przede mną nogi, przesunęła jeszcze bardziej na bok swoje koronkowe majtki i powiedziała: „Rżnij mnie”.

Czułem że mój mały zaraz wystrzeli. Nie mogłem się powstrzymać przed widokiem Ani, która jeszcze błogo masowała sobie cipkę obok nas oraz mojej siostry Beaty z szeroko rozłożonymi nogami, czekającej aż jej włożę… Pomyślałem ,że cały świat nie istnieje i włożyłem jej najgłębiej jak mogłem, obydwoje głośno krzyknęliśmy, trzymając się w mocnym uchwycie i wtedy doszedłem w jej środku… Czułem się całkowicie spełniony i zadowolony, ale później zakłopotany, bo w końcu spuściłem się we własną siostrę… Beata widząc moje zakłopotanie na twarzy powiedziała do mnie: „Nic się brat nie przejmuj! Mam spiralkę… i musimy to powtórzyć!”

Ania widząc nas leżących koło siebie i ledwo oddychających, zaczęła lizać jeszcze mojego penisa,. Sperma lała się z cipki Beaty. I w tym momencie usłyszeliśmy pukanie do drzwi, i głos z drugiej ich strony:„Ciszej tam, tłuczecie się jak diabły po piekle!”. Tak, to był głos mojego starego, który nie mógł zasnąć…

Cd w części 4

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>