Dziewczyna z Freeshow.pl

Nosiło mnie jak cholera! Już od tygodnia nie miałem żadnej! Ostatnia była seksowna pani od … według mnie minęła się z powołanie. Do tej pory czuję ucisk w spodniach, kiedy przypominam sobie jej rozpalone słońcem, spocone nagie ciało. I ten jej władczy ton głosu… .

I wtedy przyszło zbawienie – mój wiecznie niewyżyty kumpel z browcem. A ze było już późne popołudnie i obydwaj byliśmy porządnie styrani pracą, niczego bardziej nie pragnęliśmy. Oprócz jednego… .

Już po chwili siedzieliśmy przed kompem i przeglądaliśmy swoje ulubione strony, popijając łyk za łykiem. W końcu Darek zaproponował:

 • Popatrzmy sobie na panienki.

 • Na zdjęcia czy filmy?

 • Coś ty z księżyca spadł? Jak mówię że na panienki to mam na myśli panienki. Nie ich fotokopie! Nie wchodziłeś nigdy na transmisje na żywo?

 • Jak to na żywo?

 • No normalnie. Pokazuje to co ma najlepsze a ty patrzysz i się cieszysz! Jak mnie nosi a nie ma z kim to tylko tam!

  Wpisuj freeshow.pl i jazda!

No i zrobiłem tak jak radził. Od razu zobaczyłem kilka fajnych sztuk, ale jedna spodobała mi się na maxa. Darek jako stały bywalec wyrzucił mnie sprzed kompa i sam zaczął przeglądać.

 • Pokaż ją! – pokazałem palcem na monitorze dziewczynę, która zrobiła na mnie takie wrażenie.

 • Chodzi ci o tą?

 • No, pokaż ją!

 • Dobra jest! Codziennie tu siedzi. A potrafi cuda… .

I faktycznie. Miała boskie ciało. Choć nie była całkiem rozebrana, kusiła nagimi pośladkami, które wypinała leżąc na łóżku. Podrzucała nimi ciągle do góry, po czym powoli opadała w dół, i znów do góry, i w dół, i tak ciągle, posuwistymi ruchami, opierając se na dłoniach, odsłaniała ponętne piersi ledwie przysłonięte staniczkiem.

Czekała na to żeby móc pokazać nieco więcej, a dla bardziej wymagających nawet wszystko to co potrafiła zrobić ze swoim seksownym ciałem.

Faceci pisali do niej jak najęci. Darek też nie mógł się powstrzymać i zaczęła swój pokaz. Nakręcał się przy tym coraz bardziej i nie tylko on. Bo dziewczyna, która była w masce, na jego zaczepki odpowiadała jeszcze bardziej uwodzicielskimi ruchami. Jej tyłeczek kręcił się, podnosił, opadał, to znów odwracał w stronę kamery tak, że widoczny był pasek oddzielający pośladki. Kiedy tak pokręciła tą swoją pupą przed kamerką, poczułem, że mój mały tego już dłużej nie wytrzyma.

 • Dobra jest! – głupio mi było powiedzieć mu żeby sobie poszedł.

 • Ale dopiero na privie pokazuje! Dobra będę leciał. – fakt faktem piwo się nam już skończyło.

Kiedy poszedł, patrzyłem na nią ciągle z rosnącym podnieceniem. Ale już po chwili jej nie było. Czekałem kilka minut i już wróciła, poprawiając nie do końca jeszcze założone majteczki. Znikała tak co chwilę a ja czekałem i jakoś nie miałem ochoty przenieść się do innej.

W końcu się odważyłem i wysłałem jej zaproszenie. Przyjęła. Ten pokaz miał się odbyć tylko dla mnie. Po chwili zobaczyłem ją.

 • Mogę zacząć kotku? – zapytała przesyłając do kamerki całusa.

  Wyglądała nieco inaczej. To znaczy zmieniła tylko stanik: na taki całkiem odsłaniające jej piersi. Widziałem kiedyś taki w sklepie z bielizną erotyczną i od razu pomyślałem, że na siostrze leżałby idealnie… .

Jej piersi były uniesione ślicznie do góry, a ciemnoróżowe sutki sterczały tak, że aż…ahhhhhhhh. Wziąłbym do buzi i possał.

 • Pogłaskaj się po piersiach! – poprosiłem. – uszczypnij w sutki.

Słuchała mnie. I naprawdę przykładała się do tego. Włożył rękę do majtek i najpierw bawiła się swoją łechtaczką w ukryciu, ale po chwili zdjęła je i odsłoniła już wilgotną, rozkręconą szparkę. Rozłożyła nogi i usiadła tak przed kamerką. Pieściła piersi i masowała szparkę, która świeciła się już cała od soczku, który wyciekał z niej dla mnie.

Mój penis był coraz twardszy. Trzymałem go w dłoni i robiłem swoje zwłaszcza, że teraz zaczęła zabawę wibratorem. Wyobraźnie pracowała mi na wysokich obrotach! Patrząc na jej cipkę poważnie czułem jak mój kutas wsuwa się w nią tak jak ten wibro! Pokazała go do kamery. Cały był pokryty jej soczkiem! Mniam… .

Wsunęła go do buzi… . Przełknąłem ślinę. A ona robiła loda. Wsuwała i wysuwała dużego penisa, który niedawno penetrował jej śliczną cipkę. Po chwili znów był w cipce, ale teraz wchodził jeszcze szybciej, a jej nogi rozszerzały się coraz bardziej i bardziej, i unosiły coraz wyżej, a jej jęki był coraz głośniejsze. Słyszałem że zbliżała się do orgazmu! „dalej maleńka” pomyślałem.

 • Odwróć się pupą! – zdążyłem jeszcze napisać.

Nie przestając się stymulować wypięła do mnie swoją piękną pupę tak, że widziałem dwie dziurki, a jedną z nich coraz głębiej posuwał penis.

 • no dalej! Spuść się na mnie! No spuść! – krzyczała do mnie jęcząc z rozkoszy!

Przyspieszyłem zapatrzony w jej cipkę i ten soczek pokrywający ją wszędzie… .

 • Ahh ahh ahh – jęczała wpychając go do samego końca! Po chwili upadła, a ja się spuściłem… .

 • Dzięki. Jesteś najlepsza!

Cd w 2 cz.

Jedna myśl nt. „Dziewczyna z Freeshow.pl

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>